Kas taas on lapse sünnipäev tulekul ja pole enam mängutuba, mida pole külastanud? Tähistage sellel aastal uutmoodi ja tulge Vana- Veski Puhkekeskusesse! Meil saavad lapsed mürgeldada ja joosta keset suurt rohelust. Veskil on olemas just kõik see, mida Su laps oma sünnipäevaks soovib: nerfid, veepallid, batuut ja isegi elusloomad! Kõige toredam on see, et Sa ei pea organiseerimisega vaeva nägema - lihtsalt anna oma soovidest teada ja meie korraldame peolaua, meelelahutuse ja isegi tordi!

Sünnipäev nerfidega – nerfid on mängupüstolid, mille kuulid on plastvahust ja on soovituslikud kasutamiseks alates 8ndast eluaastast. Meie poolt ette antud mängureeglitega jätkub tegevust vähemalt paariks tunniks, kui mitte kolmeks. Ohutu mängimise tagavad kaitseprillid. Soovi korral on meie poolt mängujuht.

Sünnipäev veepallidega - ronitakse palli sisse, pall lastakse kompressoriga õhku täis ja suletakse õhukindla lukuga. Võimaldab kõndida vee peal, ilma et märjaks saaks! Sõltuvalt ilmastikuoludest jätkub pallis õhku kuni 11ks tunniks ja kaalupiirang vee peal mürgeldamiseks on umbes 90 kg.
Jah, see on tõesti äge! Ägedam, kui oskad ette kujutada!

Batuut-liumägi – meil on 4 x 4 m lai täispuhutav batuut, mis sobib vanusele 2-8 aastat. Kilkamist ja rõõmu on batuudi ümber alati ja lõputult. Super meelelahutus väiksematele külalistele.

Maskott toonekurg Iti toob elevust igasse peosse. Ta on suur, karvane ja kõigi sõber. Iti on kollektsionäär, ta kogub erinevaid munasid. Kahjuks on ta ka natuke udupea ja ei mäleta, kuhu ta need kõik peitnud on. Laste abiga leiab ta need kindlasti ja tänutäheks on Itil alati midagi üllatuseks.

Šoti mägiveised – ühiselt külastame meie naabreid mägiveiseid ja kostitame hää ja paremaga. Räägime, kust need tegelased pärit on ja millega nad oma päevi sisustavad.

maskott-3nerfidveepallpäev21päev3batuutIMG 8933